KONST / Litografier / Offset tryck 12343014
nr 1234 3014
Adolf Hallman
(1893-1968)
Offset tryck, Adolf Hallman (1893-1968), "Nattog i undergrundsbanen". Signerad, daterad -49. Motivet: 30x45
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:50:51
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr